بیدوپین رابطی بین شما و فروشنده‌های اطرافتان است؛ شما درخواستی برای خرید یک کالا را در بیدوپین ثبت می‌کنید و ما این درخواست را برای همه فروشنده‌های شهر ارسال می‌کنیم. ما در بیدوپین ذی‌نفع نیستیم، بنابراین همیشه بهترین قیمت بازار را به شما ارائه می‌دهیم. درواقع بیدوپین یک مرکز خرید بزرگ است که همه فروشگاه‏های سطح شهر در صنف‌های مختلف داخل آن عضو هستند؛ بدین ترتیب می‌توانید کالایی را که دوست دارید انتخاب کنید و درخواست خریدش را ثبت کنید؛ سپس ما درخواست شما را به تمام فروشگاه‏های سطح شهر که کالای موردنظرتان را دارند، می‌فرستیم. درنهایت و پس از مدت کوتاهی، پیشنهاد‌های فروشگاه‌های تمام شهر را برای شما ارسال می‌کنیم.
اما مهم‌ترین ویژگی بیدوپین این است که می‌توانید حتی وقتی به‌طور دقیق نمی‌دانید که چه مدل کالایی را باید بخرید، می‌خواهید بخرید بازهم پیشنهادهای مختلفی را با توجه به بودجه‌تان، از فروشگاه‏های عضو بیدوپین دریافت می‌کنید؛ سپس از بین این پیشنهادها، موردی که مناسب نیازهایتان است را انتخاب می‌کنید. کافی است از طریق گزینه «درخواست خرید» در پایین سمت راست اپلیکیشن، مشخص کنید که چه نوع کالایی و از چه برندهایی می‌خواهید. درنهایت هم محدودیت هزینه‌تان را به همراه توضیحات سفارشتان، وارد و درخواستتان را ثبت می‌کنید تا در مدت کوتاهی، بهترین‌های شهر را به شما نشان دهیم!
بیدوپین میانگین قیمت بازار را با توجه به قیمت‌هایی که پیش‌تر در خریدها به‌دست آمده است، محاسبه می‌کند. این کار مانع از ایجاد حباب غیرواقعی در قیمت‌ها می‌شود؛ اما محصولاتی که به‌تازگی وارد اپلیکیشن شده‌اند، تا زمانی که سفارشی نداشته باشند، قیمتی برای آنها مشخص نخواهد شد. در این مواقع، قیمت پیش‌فرض این کالاها در اپلیکیشن، صفر نشان داده می‌شود.
تیم بازاریابی بیدوپین، همواره به دنبال جذب فروشندگان معتبر است؛ ولی ممکن است هنگام ثبت درخواست شما، تعداد فروشگاه‌هایی که بتوانند کالای مناسبی به شما ارائه کنند، کم باشد؛ بنابراین، ممکن است، جواب سریعی برای سفارشتان دریافت نکنید. این موضوع با رشد سریع بیدوپین و افزایش روزافزون تعداد فروشندگان طرف قرارداد، به‌زودی رفع خواهد شد.
بیدوپین به‌مرور تمام فروشنده‌هایی را که از آن‌ها ناراضی بوده‌اند، حذف می‌کند؛ بنابراین فقط فروشندگانی که مشتری مداری را به‌عنوان مهم‌ترین اصل کسب‌وکارشان در نظر گرفته‌اند، در چرخه همکاران بیدوپین باقی خواهند ماند. برای رسیدن به این موضوع، به بازخورد شما کاربران عزیزمان نیاز داریم.
در حال حاضر، بیدوپین در چهار حوزه که غالب نیازمندی افراد جامعه را پوشش می‌دهد، فعالیت می‌کند. این چهار حوزه عبارت‌اند از: کالاهای دیجیتال، لوازم‌خانگی، مد و پوشاک و خودرو. بیدوپین فعالیت خودش را در این چهار حوزه آغاز کرده است؛ اما در آینده قصد دارد تا تمام کالاهای لازم را برای زندگی شما عزیزان پوشش دهد.
در حال حاضر، بیدوپین فقط در تهران فعالیت می‌کند.
بعد از اینکه درخواست خریدتان را ثبت کردید، از منوی «پیگیری» در بخش پایین سمت چپ اپلیکیشن، می‌توانید همه درخواست‌هایی را که ثبت کرده‌اید، ببینید؛ بعد از ارسال پیشنهاد توسط فروشگاه، بیدوپین برای شما یک پیغام هشدار ارسال می‌کند و می‌توانید پیشنهاد و قیمت فروشگاه را ببینید.
اگر پیشنهادی برایتان مناسب بود، می‌توانید در صفحه‌ای که جزئیات پیشنهاد را دیدید، آدرس موردنظرتان را انتخاب کنید. در این قسمت، شخص تحویل‌گیرنده کالا و آدرسی را که می‌خواهید کالا به آن ارسال شود، مشخص می‌کنید؛ سپس یک کد 6 رقمی برای شما ارسال می‌شود که باید آن را هنگام تحویل کالا به فروشنده تحویل دهید. با این کد هم می‌توانید درخواستتان را پیگیری کنید و هم به ما کمک می‌کنید تا بتوانیم فروشگاه‌های نامناسب را پیدا و از بیدوپین حذف کنیم.
بیدوپین فقط با فروشگاه‌هایی همکاری می‌کند که جواز کسب داشته باشند؛ به‌علاوه ما تجربه تمام فروشگاه‌ها را پیش از عقد قرارداد، به‌دقت بررسی می‌کنیم. درنهایت آدرس دقیق و شماره تلفن فروشگاه هم در اپلیکیشن نشان داده می‌شود تا در صورت تمایل، به‌صورت حضوری از آن‌ها خرید کنید. توصیه می‌کنیم که پیش از دریافت کالا، هزینه آن را پرداخت نکنید تا در صورت نارضایتی از کالا، متضرر نشوید. هدف ما در بیدوپین این است که خرید شما آگاهانه باشد و فروش نهایی هم به فروشنده‌ای می‌رسد که بهترین قیمت و کیفیت را فراهم کند.