بیدوپین رابطی بین شما و فروشنده‌های اطرافتان است؛ شما درخواست خود برای خرید یک کالا را در بیدوپین ثبت می‌کنید و ما این درخواست را برای فروشنده‌های شهر ارسال می‌کنیم. در واقع بیدوپین یک مرکز خرید بزرگ است که فروشگاه‏های سطح شهر در صنف‌های مختلف داخل آن عضو هستند؛ بدین ترتیب می‌توانید کالایی را که دوست دارید انتخاب کنید و درخواست خریدش را ثبت کنید؛ سپس ما درخواست شما را به تمام فروشگاه‏های سطح شهر که کالای موردنظرتان را دارند می‌فرستیم و بعد از آن فروشنده‌ها برای شما پیشنهاد خود را ارسال می‌کنند. اما مهم‌ترین ویژگی بیدوپین این است که حتی وقتی به‌طور دقیق نمی‌دانید که چه مدل کالایی را می‌خواهید بخرید، بازهم می‌توانید درخواستتان را ثبت کنید و پیشنهادهای مختلفی را با توجه به بودجه‌تان از فروشگاه‏های عضو بیدوپین دریافت کنید؛ سپس از بین آن پیشنهادها، موردی که مناسب نیازهایتان است را انتخاب می‌کنید. کافی است از طریق گزینه «درخواست خرید» در پایین سمت راست اپلیکیشن، مشخص کنید که چه نوع کالایی و از چه برندهایی می‌خواهید. درنهایت هم محدودیت هزینه‌تان را به همراه توضیحات سفارشتان وارد و درخواستتان را ثبت می‌کنید، تا در مدت کوتاهی بهترین‌های شهر را به شما نشان دهیم.
تیم بازاریابی بیدوپین همواره به دنبال جذب فروشندگان معتبر است، ولی ممکن است هنگام ثبت درخواست شما تعداد فروشگاه‌هایی که بتوانند کالای مناسبی به شما ارائه دهند کم باشد. در این صورت این احتمال وجود دارد که جواب سریعی برای سفارش خود دریافت نکنید. این موضوع با رشد بیدوپین و افزایش روزافزون تعداد فروشندگان طرف قرارداد به زودی رفع خواهد شد.
بیدوپین به مرور تمام فروشنده‌هایی را که از آن‌ها ناراضی بوده‌اید حذف می‌کند و فقط فروشندگانی که مشتری مداری را به عنوان مهم‌ترین اصل کسب و کارشان در نظر گرفته‌اند، در چرخه همکاران بیدوپین باقی خواهند ماند.
در حال حاضر بیدوپین در سه حوزه که غالب نیازمندی‌های افراد جامعه را پوشش می‌دهد فعالیت می‌کند. این سه حوزه عبارت‌اند از: دیجیتال، مد و پوشاک و لوازم خانگی. بیدوپین فعالیت خود را در این سه حوزه آغاز کرده است اما در آینده قصد دارد به حوزه‌های بیش‌تری ورود پیدا کرده و کالاهای متنوع‌تری را تامین کند.
در حال حاضر، بیدوپین فقط در تهران فعالیت می‌کند.
در حال حاضر، بیدوپین فقط در تهران فعالیت می‌کند.
بعد از این‌که درخواست خریدتان را ثبت کردید، از منوی "پیگیری" در قسمت پایین سمت چپ اپلیکیشن می‌توانید همه درخواست‌هایی که ثبت کرده‌اید را ببینید. همچنین بعد از ارسال پیشنهاد توسط فروشگاه، بیدوپین برای شما یک پیغام هشدار ارسال می‌کند و می‌توانید پیشنهاد فروشگاه، قیمت محصول و سایر اطلاعات مربوط به آن را ببینید.
اگر پیشنهادی برایتان مناسب بود، می‌توانید در صفحه‌ای که جزئیات پیشنهاد را دیدید آدرس موردنظرتان را انتخاب کنید. در این قسمت، شخص تحویل‌گیرنده کالا و آدرسی را که می‌خواهید کالا به آن ارسال شود، مشخص می‌کنید؛ سپس یک کد ۶ رقمی برای شما ارسال می‌شود که باید آن را هنگام تحویل کالا به فروشنده تحویل دهید. با این کد هم می‌توانید درخواستتان را پیگیری کنید و هم به ما کمک می‌کنید تا بتوانیم فروشگاه‌های نامناسب را پیدا و از بیدوپین حذف کنیم. البته روش دومی هم برای خرید وجود دارد که به آن خرید مستقیم می‌گوییم. به این صورت که با در اختیار داشتن اطلاعات تماس فروشنده، خودتان می‌توانید به صورت مستقیم با فروشنده ارتباط برقرار کنید، اطلاعات لازم را درباره محصول گرفته و خریدتان را انجام دهید.